Język angielski - darmowe testy

Przedstawione poniżej testy są testami autorskimi, upublicznionymi, z możliwością ich kopiowania, dystrybucji i rozpowszechniania w niezmienionej formie.
Testy znajdujące się na tej podstronie są materiałami dedykowanymi do sprawdzania umiejętności językowych. Testy publikowane są w formie przygotowanej do użycia podczas lekcji lub do samodzielnej nauki w domu. Testy wyposażone są w klucz z odpowiedziami.
Zapraszamy do skorzystania z poniższych testów, a także do nadsyłania komentarzy z ich implementacji na adres mailowy Wydawnictwa MMService.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych testach?
Zapisz się na nasz newsletter!

Prześlij nam e-mail (na adres biuro@angielski-korepetycje.pl)
z poniższymi informacjami:

- Twój adres e-mail
- do jakiej chodzisz szkoły lub czy uczysz się we własnym zakresie
- gdzie mieszkasz

Poinformujemy Cię, gdy opublikujemy kolejny darmowy test, abyś mógł/mogła sprawdzić swoje umiejętności i efektywność nauki!
Dostaniesz także informacje na temat naszych nowych produktów lub konkursów związanych z językiem angielskim.
Twój adres mailowy nigdy nie zostanie udostępniony żadnym podmiotom trzecim.
Nie generujemy spamu, chcemy pomagać Ci w nauce.

- Wydawnictwo MMService

"Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę na "łamanie głowy" nad językiem angielskim. Znacznie więcej materiałów do nauki znajdziecie Państwo w mojej książce - Angielski-korepetycje 2, dedykowanej dla wszystkich maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminów państwowych na poziomie średnio- i zaawansowanym. Polecam ją zwłaszcza osobom przygotowującym się do matury na poziomie rozszerzonym oraz studentom, a także osobom przygotowującym się do egzaminu FCE."

- Andrzej Michalski