Szkoła średnia - pierwszy rok nauki

Angielski-korepetycje Superstarter Angielski-korepetycje SUPERSTARTER to książka z przykładami użycia najbardziej popularnych wyrażeń języka angielskiego.

Jest idealna do sprawdzenia się z zagadnień obowiązkowych na poziomie początkowych lat nauki. Jest idealna do szybkiej powtórki gramatycznej dla osób, które nie mających częstego kontaktu z językiem angielskim.
Superstarter obejmuje to, co najważniejsze w porozumiewaniu się po angielsku. Krótkie objaśnienia gramatyczne poparte są dużą ilością przykładów tłumaczeń.
Każdy rozdział zamyka krótki test sprawdzający bieżące umiejętności.

ZOBACZ OPIS: Superstarter

Matura - poziom podstawowy

Angielski-korepetycje 1 Angielski-korepetycje 1 to książka adresowana do wszystkich uczniów szkół średnich.
Zawiera wyjaśnienia zagadnień gramatycznych omawianych w szkole średniej (program MEN) wraz z setkami ćwiczeń pozwalających na ich praktykę.
Repetytorium oferuje testy wielokrotnego wyboru, tłumaczenia zdań, słowotwórstwa. Repetytorium zawiera klucz z odpowiedziami i tłumaczeniem wszystkich ćwiczeń występujących w testach.
W tej części znajdują się testy gramatyczne (obejmujące zasób programu nauki szkolnej) i leksykalne (ze szczególnie ważnym rozdziałem Use of English).

ZOBACZ OPIS: Angielski-korepetycje 1
KUP TERAZ
Zapoznaj się z niektórymi zagadnieniami, jakie znajdziesz w naszych książkach.
Pobierz test
i zobacz którą książkę potrzebujesz:

TEST - angielski-korepetycje1(.pdf)

TEST - angielski-korepetycje2(.pdf)

Matura, studia, FCE

Angielski-korepetycje 2 Angielski-korepetycje 2 to książka dla osób przygotowujących się do matury na poziomie rozszerzonym oraz studentów.
Angielski-korepetycje 2 to potężne narzędzie praktyki struktur zaawansowanych. Idealna pozycja dla ucznia przygotowującego się do najważniejszych egzaminów państwowych (matura na poziomie rozszerzonym) lub egzaminów międzynarodowych (FCE, CAE, egzaminy wstępne na uczelnie zagraniczne).
Książka zapewnia zwiększoną ilość ćwiczeń dotyczących wszystkich dziedzin gramatycznych. Oprócz tego, oferuje ćwiczenia dynamicznie łączące różne dziedziny gramatycznej wiedzy (translacje, transformacje, wyrażenia specjalne), wykorzystuje wyrażenia języka kolokwialnego, przedstawia język angielski w szerokim wachlarzu kontekstów.

ZOBACZ OPIS: Angielski-korepetycje 2

Angielski-korepetycje: Od beginnera do bohatera

Poziom: A1-A2, A2-B2, B1-C1

Metody: Testy tłumaczeniowe, transformacje, testy wielokrotnego wyboru, uzupełnianie zdań, wyszukiwanie odpowiednich form podanych wyrazów.

Najważniejsze cechy:
- książki zawierają odpowiedzi do wszystkich prezentowanych testów,
- WSZYSTKIE zdania użyte w testach są PRZETŁUMACZONE na język polski, co ułatwia zrozumienie zagadnień i jest doskonałą formą nauki nowych słów,
- rozdziały dotyczące porównania czasów o zbliżonym charakterze,
- praktyka tłumaczenia całych zdań,
- wskazanie zagadnień szczególnie kłopotliwych (porównania czasów, ciekawe aspekty strony biernej, mieszane okresy warunkowe, techniki transformacji),
- przedstawienie najważniejszych zwrotów językowych, ułatwiających opanowanie języka angielskiego na wysokim poziomie,
- książki mają być zachętą do tłumaczenia całych zdań w celu rozszerzania wiedzy ucznia zarówno pod kątem słownictwa, słowotwórstwa oraz użycia stałych wyrażeń, idiomów i zwrotów potocznych.