Zakopane - konwersacje w języku angielskim


Zapraszamy na kursy języka angielskiego w formie konwersacji.

Oferta dla licealistów przygotowujących się do matury, a także osób, które chcą praktycznie rozwijać swoje umiejętności językowe.

Potrzebujesz angielskiego do pracy?

Przygotowujesz się do matury?
Miejsce: Zakopane, centrum

Ilość osób: grupy (maksymalnie) pięcioosobowe

Godziny zajęć: 16.oo - 18.oo lub 18.00 - 20.oo

Cena: 15zł/godzinę (50minut lekcji + 10 minut przerwy)

Wymiar godzin: 4 godziny w tygodniu (spotkania po 2 godziny), 16 godzin w miesiącu (przeciętnie)

Tylko 240zł za 16 godzin konwersacji w miesiącu


Uwaga!

Ilość miejsc ograniczona.


Zapisz się już dziś:

- Zadzwoń - 606-880-885

- Napisz e-mail: zakopanebt@gmail.com

- Wyślij swój numer telefonu: Wpisz tutaj swój numer telefonu:

Witaj w English Academy Zakopane

Nasza szkoła poleca INDYWIDUALNE oraz GRUPOWE kursy języka angielskiego dla osób w każdym przedziale wiekowym.

Bazując na dynamicznych metodach nauki, proponujemy wyjątkowy kurs dla uczniów szkół średnich - Program PREMIUM. Jest to trzyletni kurs przygotowujący ucznia do międzynarodowego egzaminu FCE i który pozwala mu na płynne komunikowanie się w języku angielskim. W kursie korzystamy z szeregu technik nauczania.

Poprzez ciekawe zajęcia chcemy pobudzić ciekawość ucznia, umożliwić mu poznawanie świata poprzez język angielski, eksponować szeroką tematykę budząc nowe zainteresowania, kształcić, rozwijać umysł i umiejętności, kierować na drodze zdobywania wiedzy. Zajęcia indywidualnie to lepsze i szybsze wyniki, lepszy kontakt, koncentracja i dostosowanie do potrzeb oraz umiejętności ucznia.

Proponujemy także KOREPETYCJE i KONSULTACJE (konwersatoria) dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój poziom posługiwania się językiem angielskim.

Przydatne Strony WWW:

 • Diki.pl to prawdobodobnie najczęściej nagradzany darmowy słownik angielsko-polski dostępny w sieci. Nagrody nie dziwią, gdy podsumujemy wszystkie jego zalety: wielokontekstowe definicje słów, masa przykładów wyrażeń zawierających szukane słowo, przykładowe zdania ukazujące poprawne wykorzystanie słówek, wymowa słów. Jednym słowem - wszystko, czego potrzeba, aby skutecznie nauczyć się nowego języka.

 • Godziny rozmówek sytuacyjnych po angielsku dla osób, których poziom angielskiego jest mniej zaawansowany. Filmy autorstwa Trung Mai'a oferują możliwość zapoznania się z językiem mówionym w szeregu sytuacji. Rozmowy są lekkie i przyjemne, nie brak w nich humoru. Napisy pod dialogami, powtórki wypowiedzi, wyraźny sposób wysławiania się. Doskonały materiał dla początkujących uczniów ciekawych żywego, naturalnego języka.

 • Jeden z najlepszych słowników angielskich w sieci. Zupełnie darmowy słownik typu angielsko-angielski oferuje kompleksowe tłumaczenie poszczególnych wyrazów.
  Obok definicji słów, znajdziecie tutaj także ich wymowę (brytyjską i amerykańską), synonimy, wyrazy o znaczeniu przeciwnym, odpowiedniki używane w języku potocznym, a także objaśnienie pochodzenia poszczególnych słów języka angielskiego.
  The Free Dictionary oferuje także możliwość skorzystania z forum ESL, rozrywkę w postaci gier słownych (np. popularny "wisielec"). Świetnie spisuje się jako strona startowa, ponieważ na głównej stronie serwisu znajdziemy takie informacje, jak: słówko dnia, artykuł dnia, artykuły poświęcone wydarzeniom historycznym, których aktualnie obchodzimy rocznice.

 • TED to program poświęcony konferencjom i prezentacjom z każdej dziedziny nauki i kultury. TED, czyli pomysły warte rozpowszechniania - nadaje się świetnie dla wszystkich, którzy mają ochotę na rozbudowę swoich umiejętności słuchowych w zakresie języka angielskiego. Każda prezentacja to kilkuminutowy wykład na temat konkretnej dziedziny z życia codziennego. Ponieważ wykłady adresowane są do kilkusetosobowej grupy odbiorców, język formułowany jest w sposób bardzo przejrzysty i wyraźny. Idealny materiał dla osób, które opanowały język angielski w stopniu podstawowym i chcą nabyć umiejętności komunikacyjnych.

 • MPR to jedna z ciekawszych propozycji radiostacji, jakie możemy słuchać przez Internet. 24-godzinny program składa się z audycji informacyjnych, publicystycznych i rozrywkowych. Minnesota Public Radio można odtwarzać zarówno na komputerze, jak i na telefonach komórkowych czy tabletach. MPR to propozycja dla wszystkich, którzy przygotowuja się do egzaminów maturalnych lub innych obejmujących słuchowiska. MPR to radio, w którym nie dominują reklamy. To zwykła radiostacja, jakiej słuchać można codziennie. Jest to radio publiczne, więc ma charakter neutralny. Perełka dla uczniów. Perełka wsród rozgłośni internetowych.

 • PDF Giant to witryna oferująca zbiór archiwalnych popularnych czasopism i wydawnictw życia codziennego. Szczególnie polecamy sekcję wydawnictw w języku angielskim, choć dostępnych jest dużo więcej języków. Odnośnik z naszej strony kieruje do sekcji oferujących magazyny dla dzieci i nastolatków. Jest to doskonały portal dla wszystkich, którzy chcą zetknąć się z językiem codziennym, a nie stricte podręcznikowym. Ilość dostępnych dziedzin oraz tytułów na pewno dostarczy interesujących czytadeł na tysiące godzin.

 • Justin TV to ponad 7 tysięcy kanałów telewizyjnych i tematycznych. Szczególna sekcja, jaką polecamy, to dział rozrywki (ENTERTAINMENT) oferujący filmy i seriale w języku angielskim. Planujesz wieczór przed telewizorem? Z Justin TV nawet wolny czas możesz wykorzystać na naukę. Polecamy.

 • AOL to amerykański odpowiednik takich polskich witryn, jak: Onet, Wirtualna Polska, czy Interia. Jest on adresowany do wszystkich, którzy codziennie buszują w Internecie w poszukiwaniu wiadomości i ciekawostek ze świata rozrywki, nauki, kultury, sportu, itp.
  AOL.com to doskonałe czytadło na codzień. Horoskopy, newsy, krótkie filmy video - ilość tematów to kopalnia wiedzy dla każdego ucznia. Poziom - podobnie jak w Polsce - sensacja i krzykliwe nagłówki. Ciekawą opcją jest personalizacja portalu w zakresie dostarczania wiadomości. Możemy skorzystać z takich źródeł, jak Huffington Post, CNN, BBC, czy agencja Reutera.

KONWERSACJE

Specjalizujemy się w zajęciach konwersacyjnych. Poprzez rozmowy kierunkowe na wybrane tematy, staramy się pomagać w rozbudowie umiejętności swobodnego wysławiania się w języku angielskim.

Nasze KONWERSATORIA to idealna oferta zarówno dla tych, którzy chcą nabyć umiejętności rozmowy w języku angielskim, a także dla tych, którym brakuje praktyki w rozmowach w języku angielskim.

ZAPISZ SIĘ DO NAS NAWET PODCZAS POBYTU WAKACYJNEGO